НовиниМіжнародний форум харчової промисловості та упаковки – 2017

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP) – головна подія пакувальної та харчової індустрії України, яке є сполучною ланкою між постачальниками та виробниками, що складається з 4 виставок: «Прод Експо», «Пак Експо», «Прод Тех Маш », « Хлібопекарська і кондитерська індустрія ». Актуальність його тематики зумовлена потребою в стрімкому розвитку виробництва продуктів харчування, поліпшення їх якості та збереження завдяки упаковці.

Компанія «Золота миля» є постійним учасником виставки «Хлібопекарська і кондитерська індустрія». В цьому році з 1 по 3 березня відвідувачі нашого стенду в Києві змогли ознайомитися з розробками Інноваційного центру компанії – новими видами сухих сумішей і поліпшувачів для хлібопекарської та кондитерської промисловості, вироблених під нашою торговою маркою Optima. Ми презентували зразки високоякісних макових, фруктових і молоковмісних наповнювачів власного виробництва, сухофрукти, насіння, а також іншу сировину та інгредієнти для харчової промисловості, які складають об’ємний портфель пропозицій нашої компанії.

IFFIP-2017 став більш пам’ятною подією для нас ще й тому, що в цьому році на виставці дебютував наш роздрібний проект «Пекар-Кондитер», який вже завоював харківських покупців, відкрив магазин в м. Київ (вул. Володимирська, 71), а також стрімко розвиває Інтернет-продажі по всій Україні (http://pekarkonditer.com.ua).

Ми щиро дякуємо організаторам форуму за цікаву бізнес-програму, а гостям нашого стенду – за успішну співпрацю!

Підписатися на розсилку новин:
  • captcha