Кар’єраРобота у нас

Робота у нас – це не лише наші продукти та ринки, а й наші люди. Ми піклуємося про співробітників і цінуємо їх за індивідуальність і відмінності, за їх порядність і завзяту працю. Наша культура ґрунтується на заохоченні та підтримці інновацій, а також на винагороді за досягнення. Ми завжди раді бачити в числі своїх співробітників щиро захоплених своєю справою фахівців і готові надати їм можливості для розвитку, кар’єрного росту, підвищення рівня професійних знань і гарантію соціальної захищеності.

Впевненість у завтрашньому дні
Стабільна заробітна плата
Постійно діюча система мотивацій
Команда професіоналів
Можливість навчання
Цікаві задачі та кар'єрний ріст
Тематичні майстер-класи та тренінги
Комфортні умови праці

Знайди роботу своєї мрії!На сторінці кожної вакансії є форма, яку Ви можете заповнити для швидкого відправлення резюме до відділу персоналу нашої компанії. Зворотній зв’язок надається протягом п’яти робочих днів від дати отримання Вашого резюме, у разі позитивного рішення за Вашою кандидатурою.

Менеджер із збуту (регіональний), м. Вишневе, Київська область У зв'язку з розширенням штату компанія відкриває конкурс на посаду - регіональний менеджер з продажу (В2В) у м.Вишневе, Київська область.
Мета посади - забезпечити максимальні продажі на ввіреній території.
Технолог регіональний (м.Львів) Компанія зміцнює свою команду професіоналів та запрошує на роботу технолога інноваційного центру (хлібобулочний та кондитерський напрямок) у м. Львів
Внутрішній аудитор Група компаній BALEX-company (виробництво сировини та інгредієнтів і надання технологічних рішень для виробництв харчової промисловості) відкриває конкурс на нову позицію — Внутрішній аудитор Системний адміністратор У зв'язку з розширенням штату запрошуємо в нашу команду системного адміністратора.
Провідний технолог-розробник молочного напрямку У зв'язку з розширенням і зростанням компанії, запрошуємо технолога-розробника на посаду «Провідний технолог - розробник молочного напрямку». Технолог Інноваційного Центру (хлібобулочний напрямок) Компанія зміцнює свою команду професіоналів та запрошує на роботу технолога інноваційного центру (кондитерський та хлібобулочний напрямок).
Технолог – розробник (кондитерський напрямок) У зв'язку із розширенням і зростанням нашої компанії - запрошуємо до нашого дружнього колективу технолога - розробника (кондитерський напрямок).

Ми завжди в пошуках нових талантів!

Якщо Ви прийняли рішення приєднатися до нашої команди, пропонуємо ознайомитися з системою та процесом відбору кандидатів на вакансії. Звертаємо Вашу увагу, що, залежно від рівня позиції, кількість і порядок співбесід, а також інтервал між ними можуть змінюватися. Направляючи резюме на розгляд, будьте готові до кількох етапів відбору:

Первинне телефонне інтерв'ю
Первинне телефонне інтерв'ю
Співбесіда з HR-менеджером
Співбесіда з HR-менеджером
Зустріч з лінійним керівником
Зустріч з лінійним керівником
Співбесіда з директором
Співбесіда з директором
Підписатися на розсилку новин:
  • captcha