Про компанію



Торговий дім «Золота миля» надає комплекс товарів і послуг, спрямований на забезпечення та розвиток підприємств харчової промисловості та є найбільшим виробником наповнювачів, сухих сумішей і поліпшувачів для хлібобулочних і кондитерських виробів в Україні. Ми здійснюємо оптові продажі продукції власного виробництва, української та імпортованої сировини та інгредієнтів, а також продаж у роздріб у рамках проекту Pekar&Konditer. Фахівці нашого Інноваційного центру надають комплексну технологічну підтримку клієнтам, зерноочисний комплекс компанії надає послуги з очищення та калібрування сировини, а власний логістичний комплекс дозволяє нам оптимізувати терміни доставки товарів. Займаючи стійкі позиції на внутрішньому ринку, ми активно розвиваємо експортний напрям продажів і просуваємо нашу продукцію на ринках Польщі, Румунії, Болгарії, Білорусії, Молдови, Греції, Німеччини, Голландії, Чехії, країн Прибалтики. Підприємство є дійсним членом АсМАП, а на нашій території діє зона митного контролю.

міссія, стратегія та цінності

Місія торгового дому «Золота миля» - дарувати людям смачне задоволення, наповнюючи життя первісною енергією Природи.
Стратегія компанії полягає в досягненні та закріпленні лідерської позиції шляхом послідовного фокусування на окремих сегментах харчової промисловості: хлібопекарська, кондитерська і молочна галузі. Основними цінностями нашої компанії є:

Орієнтація на клієнта

Ми знаємо потреби клієнта і знаходимо для нього найкращі рішення

Орієнтація на результат

Наша мета - якісна робота, ефективне використання ресурсів, висока прибутковість

Амбіційність

Ми постійно розвиваємося, кожен із нас - лідер, який реалізує цінності компанії

Командний підхід

Ми - різні, але прагнемо до спільної мети та розділяємо відповідальність за загальний результат

Надійність

Ми - відкриті, лояльні і завжди виконуємо свої зобов'язання

Соціальна відповідальність

Ми дбаємо про навколишнє середовище, цінуємо традиції та розвиваємо духовність

історія

У різні роки нашим підприємством керувало багато видатних людей: дворяни, меценати, купці, почесні громадяни Харкова і мер міста, декабристи і талановиті інженери. Почесно мати таких попередників. І не зважаючи на низку змін, наше підприємство завжди могло пишатися якістю своєї продукції, про що свідчать золоті медалі та інші нагороди міжнародних виставок.
Це сформувало девіз нашої компанії: "Традиції. Розвиток. Гармонія". Адже дотримуючись вікових традицій розвитку виробництва і торгівлі, ми йдемо до гармонії у відносинах з людьми, бізнесом і світом.

1782
1816-1829
1832
1838
1843-1849
1876-1899
1920-1927
1937-1944
2006
2012-2016
2016
2017
2018
2019
2020
2021

shherbininaБіля хутора Заводсько′го (пізніше – слобода Неми′шля) був заснований цегельний завод майорші Щербініної Тетяни Яківни. Розташування підприємства поблизу річки  Немишлі давало можливість використання води, глини і річкового піску у виробництві цегли.

 (На картині – Щербініна Тетяна Яківна).

byrdin-2У 1816 році на площу біля цегляного заводу перевели кінний ярмарок, основним товаром на якій були коні і шерсть. Площу стали називати Кінною (а ринок, розташований поблизу неї, і сьогодні називається Кінним).

У 1822 році Слобода Немишля стала частиною Харкова, що призвело до більш активного розвитку торгівлі вовною на Кінній площі, будівництва складів для привезеної вовни і зростання кількості постоялих дворів в окрузі.

gerb-byrdinyhСтрімкий розвиток регіону зацікавив відставного ротмістра Іллю Тимофійовича Бирдіна, спадкового дворянина, який в 1829 році побудував свій склад вовни на вулиці Старо-Московській (зараз використовується як офіс і склад компанії).

(На картині ліворуч – Ілля Тимофійович Бирдін, на зображенні праворуч – родовий герб Бирдіних).

kuziny

На Кінній площі розпочали проведення найбільших на півдні Російської імперії ярмарків з продажу овечої вовни.

Загальне захоплення виробництвом і продажем вовни було настільки велике, що почесний громадянин Харкова, найбагатший купець міста Кузін Кузьма Микитович придбав своїй дружині Катерині Гнатівні цегельний завод дворянки Щербініної.

(На картині – сім’я Кузіних).

kuzin1

Кузьма Кузін заснував Харківську Акціонерну Компанію з торгівлі вовною – перше акціонерне товариство в Харківській губернії, використовуючи територію і приміщення заводу своєї дружини.

dram-teatrСтатут компанії затверджений 8 березня 1838 року, а 22 травня обрані члени для завідування справами, які розпочали продаж акцій. Першими директорами обрані князі Голіцин, Римський-Корсаков і Кузін.

Самого ж Кузіна можна вважати засновником справжніх купецьких традицій Харкова. Він встиг побувати Харківським міським головою і був єдиним, хто відмовився від посади за власним бажанням. Кузін побудував у місті 44 будівлі, серед яких були церква, заводи, але головним його подарунком місту стало будівництво в 1841 році першого драматичного театру (сьогодні – Харківський Державний Академічний Драматичний театр імені Т.Г. Шевченка).

(На малюнку зліва – Кузьма Микитович Кузін, на фото праворуч – Драматичний театр).

43Директорами обрані Ларіонов, Лачинов і Кузін.

У цей період Харківська Акціонерна Компанія з торгівлі вовною стала провідним підприємством Імперії в своїй галузі. Отримано дозвіл уряду приймати акції Компанії в заставу за зобов’язаннями з казною.

Сам цесаревич Олександр Миколайович став її почесним Покровителем, а Царський монетний двір на замовлення Компанії випускав медаль “Кондратіївська премія”, якою нагороджувалися кращі торгові партнери.4

(На картині ліворуч – цесаревич Олександр Миколайович, праворуч – дворянин Євдоким Лачінов, на фото – медаль «Кондратіївська премія»).

kavalskaya

ОльховскийУ 1876 році купець і пивовар Ольховський Олексій Петрович викупив земельну ділянку і складські будівлі у Бирдіна Михайла Ілліча, побудував тут двоповерховий корпус пиво-медоваренного заводу, казарму для працівників, контору, котельню та солодовню. Він почав варити пиво, яке завоювало безліч медалей на міжнародних виставках.

У 1878 році Єлизавета Ковальська заснувала таємний революційний гурток, учасник якого, молодий слюсар Петро Антонов, в 1879 році провів перший на заводі страйк проти дванадцятигодинного робочого дня й існуючих умов праці.

В кінці XIX століття продаж вовни на Троїцькому ярмарку майже припинився, тому нерухомість та інші активи Харківської Акціонерної Компанії з торгівлі вовною придбав завод Ольховського. У цей період на заводі також вироблялись гармати, а в робочих казармах були розміщені піхотні частини армії.

(На картині зліва – Єлизавета Миколаївна Ковальська, на картині справа – Ольховський Олексій Петрович).

1917-31920Революції та війни призвели в 1920 році до націоналізації радянською державою заводу спадкоємців Ольховського.
У 1922 році тут почали виробляти пресовані хлібопекарські дріжджі.
У 1926-1927 роках «Держпивзавод» реконструюється в «Спирто-оцтовий завод Держпивтреста «Українська Нова Баварія», а потім повністю перепрофільовано в дріжджовий.

1944

У 1937 завод «Українська Нова Баварія» реконструйований під випуск оцту і перейменований в оцтовий завод.

25 серпня 1943 року Сталінським райкомом Компартії уповноваженим керувати оцтовим заводом призначений Яковенко, а всім робітникам і службовцям заводу «запропоновано» перереєструватися у секретаря заводу для продовження роботи.

12 травня 1944 року народний комісар харчової промисловості УРСР Ємельяненко підписав розпорядження № 106 про проектно-кошторисні роботи Укрпищепромпроекта з будівництва дріжджового виробництва на оцтовому заводі.

У лютому 1952 року налагоджено товарне виробництво пресованих хлібопекарських дріжджів.

8

30-07-2013-00730-07-2013-0141

Бандурка Олександр Олександрович створив Торговий дім «Золота миля», для чого задіяв частину працівників дріжджового заводу і використав будівлі колишнього оцтового заводу.

25 вересня 2006 року відбулася офіційна реєстрація підприємства.

(На фото праворуч – символ і талісман нашого піприємства, Сажотрус. Існує повір’я: зустрінеш на шляху сажотруса – незабаром пощастить).

 

Лого-ИЦ-с-GMTH-2

Компанія “Золота миля” розширює портфель товарів і послуг, спрямованих на забезпечення та розвиток підприємств харчової промисловості:

Пекарь2012 – запущено лінію з розливу соняшникової олії,
2013
– відкрито цех виробництва макового наповнювача,
2014 – почав повномасштабну роботу Інноваційний центр компанії,
2015 – запущено виробництво фруктового наповнювача,
2015 – стартував проект з розвитку роздрібної торгівлі “Пекар-Кондитер”,
2016 – запущено в роботу комплекс очищення і переробки продукції,
                                                                              2016 – компанію вперше відвідав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

     zolotaya-milya-sklad     

БАННЕР ИТОГ111

25 вересня 2016 року наша компанія відсвяткувала десятиріччя.
За цей час ми, твердо і впевнено, пройшли першу золоту милю на шляху до великої мети.

Підписатися на розсилку новин:
  • captcha