Новини«Золота миля» на WorldFood Ukraine-2017

Золотая миля Харьков ВыствкаWorldFood Ukraine (Весь світ харчування Україна) – міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв, орієнтована на провідних спеціалістів харчової промисловості, представників великого та середнього бізнесу.

Вже п’ять років Торговий дім “Золота миля” є постійним учасником WorldFood Ukraine. За цей час ми подолали довгий шлях до великої мети – бути національним лідером в комплексному забезпеченні сировиною та інгредієнтами підприємств харчової промисловості. Зберігаючи проактивну позицію на ринку, “Золота миля” продовжує безперервно розвиватись, адже наша основна задача – завжди відповідати унікальним потребам кожного клієнта. Ми щиро вдячні партнерам за незмінно плідну співпрацю, і сподіваємося, що наша зустріч на WorldFood Ukraine-2017 стане корисною та продуктивною для кожного з нас.

В цьому році ми презентуємо нові види наповнювачів, новітні розробки наших фахівців у сфері виробництва поліпшувачів і сухих сумішей для хлібобулочних і кондитерських виробів, а також зернові, бобові та олійні культури, які пройшли високоефективну обробку на нашому зерноочисному комплексі. Під час роботи виставки технологи Інноваційного центру надаватимуть докладні консультації щодо підбору та застосування нашої продукції в промислових масштабах, а представники нашого проекту Pekar&Konditer представлять спеціальний портфель пропозицій для напрямку роздрібних продажів і HoReCa.

Чекаємо на Вас на нашому стенді № Е3-1 з 25 по 27 жовтня за адресою: МВЦ, Броварський проспект, 15, м.Київ, Україна.

До зустрічі на WorldFood Ukraine-2017!

Підписатися на розсилку новин:
  • captcha