Новини«Золота миля» стане учасником виставки ANUGA-2017

anugacologne2016

ANUGA – найбільший у світі профільний торговий ярмарок і одна з найважливіших подій харчової індустрії. З 1924 року фахівці галузі приїжджають сюди з метою налагодити контакти, отримати актуальну інформацію та безпосередньо укласти контракти. Виставка дає можливість вивести бренд на міжнародну арену й привернути увагу імпортерів. ANUGA представляє експонентам та професійним відвідувачам десять окремих експозицій «під одним дахом», які висвітлюють основні сектори харчової індустрії та створюють можливість детально розпланувати перебування на форумі, зробивши його найбільш продуктивним для кожного учасника. Грандіозна експозиція об’єднує більше 7 тисяч експонентів і 160 тисяч відвідувачів зі 190 країн світу.

Taste the future – спробуй майбутнє – закликають організатори виставки і допомагають учасникам знайти відповіді на запитання: які тенденції розвитку харчової промисловості, які країни представляють найбільший потенціал для розвитку того чи іншого бізнесу, які товари харчової індустрії будуть найбільш затребувані завтра, а також розкриваю інші, не менш гарячі теми.

В цьому році компанія “Золота миля” дебютує на форумі ANUGA. Ми презентуємо широкий асортимент наповнювачів для кондитерських і хлібобулочних виробів власного виробництва, великий вибір зернових культур найвищої якості, а також повний портфель пропозицій для комплексного забезпечення сировиною й інгредієнтами виробничих підприємств харчової промисловості. Ми безперервно розвиваємося: впроваджуємо нові види продукції, збільшуємо виробничі потужності і розширюємо спектр послуг, що надаються нашими фахівцями, – і, отже, завжди знаходимо можливості задовольнити унікальні потреби кожного клієнта.

Ми будемо раді бачити Вас на нашому стенді № С 3 в залі № 3.1 з 07 по 11 жовтня 2017 р. за адресою: Messeplatz, 1, м. Кельн, Німеччина.

До зустрічі на ANUGA-2017!

Підписатися на розсилку новин:
  • captcha