НовиниСвітлого Великодня!

    

Квітень – місяць перших квітів і останнього снігу. Весна все змінює на свій лад. Кожен день – особливий. Природа оживає, і разом з нею душа прагне духовної чистоти.

Страсний тиждень значущим для нас був візит на підприємство молитовної групи, що супроводжує Хрест Миру і Єдності, паломництво якої Хресним шляхом від Старих Кутів (Івано-Франківська обл.) До Бахмута (Донецька обл.) стало символом єдності церкви і народу, припинення війни в Україні. Навколо цієї ідеї по всій країні розгортається активна волонтерська діяльність та проводиться робота з відродження духовного виховання молоді в християнських традиціях.   Під час візиту на території нашого підприємства була проведена спільна молитва на чолі з о. Іваном Сиваком за мир і спокій в нашій країні.

У передвеликодній тиждень компанії «Золота миля» і «Балекс» традиційно влаштовували свята для дітей своїх співробітників. Більше сімдесяти юних гостей побували в нашому Інноваційному центрі на майстер-класі, де своїми руками створили витончені та оригінальні великодні вінки для прикрашання святкового столу. Отець Юрій, настоятель церкви Святого Духа, розповів дітям про традиції та символізм Пасхи, а Наталя Олександрівна Танаскова, керівник Інноваційного центру, пригостила дітвору красивими й дуже смачними великодніми пасками.

Завершенням святкової низки квітневих подій став конкурс великодніх пасок, організований компаніями «Балекс» і «Золота миля».  22 співробітника наших підприємств взяли участь у конкурсі. Різноманітність смаків, оформлення і способи приготування здивували навіть досвідчених членів журі, а вибір переможців, які отримали цінні призи, став непростим завданням, адже всі учасники проявили чималу майстерність і фантазію у своїх витворах.

Ми вдячні всім нашим співробітникам за прекрасну роботу, активну участь в житті компанії, за допомогу в створенні добрих миттєвостей для нас, наших дітей і тих, кому просто дуже потрібна частинка цього тепла. Ми дякуємо нашим партнерам за стабільне і міцне співробітництво. І бажаємо кожному з вас добра, миру та гармонії в душі. Христос воскрес!

Підписатися на розсилку новин:
  • captcha