ПослугиІндивідуальне виробництво

Ви можете зв’язатися з технологами нашого Інноваційного центру за телефоном:
+38 (050) 400-48-61

Ми прагнемо незмінно знаходити можливості задовольнити унікальні потреби партнерів і відповідати найтоншим вимогам ринку. Тому ми пропонуємо як класичні лінійки наповнювачів, сухих сумішей і поліпшувачів для кондитерських і хлібобулочних виробів, так і індивідуальні розробки даної продукції відповідно до вимог кожного клієнта.

ЗОЛОТА МІЛЯ® – це широкий асортимент високоякісних наповнювачів для хлібобулочних і кондитерських виробів і напівфабрикатів з різного виду тесту – здобного, листкового, пісочного, бісквітного, масляного і т.д. Наші наповнювачі ідеально підходять для відкритих і закритих продуктів, а також для замороженої продукції. Термостабільні наповнювачі можна використовувати як до, так і після випікання, а нетермостабільние – в уже приготованих виробах.

OPTIMA® – наша торгова марка, під якою випускається широкий спектр високоякісних сумішей і покращувачів борошна для виробництва хлібобулочної та кондитерської продукції, спрямований на вирішення безлічі технологічних питань – від розширення продуктової лінійки до запобігання псуванню готових виробів.

Підписатися на розсилку новин:
  • captcha