Кар’єраРобота у нас

Робота у нас – це не лише наші продукти та ринки, а й наші люди. Ми піклуємося про співробітників і цінуємо їх за індивідуальність і відмінності, за їх порядність і завзяту працю. Наша культура ґрунтується на заохоченні та підтримці інновацій, а також на винагороді за досягнення. Ми завжди раді бачити в числі своїх співробітників щиро захоплених своєю справою фахівців і готові надати їм можливості для розвитку, кар’єрного росту, підвищення рівня професійних знань і гарантію соціальної захищеності.

Впевненість у завтрашньому дні
Стабільна заробітна плата
Постійно діюча система мотивацій
Команда професіоналів
Можливість навчання
Цікаві задачі та кар'єрний ріст
Тематичні майстер-класи та тренінги
Комфортні умови праці

Знайди роботу своєї мрії!На сторінці кожної вакансії є форма, яку Ви можете заповнити для швидкого відправлення резюме до відділу персоналу нашої компанії. Зворотній зв’язок надається протягом п’яти робочих днів від дати отримання Вашого резюме, у разі позитивного рішення за Вашою кандидатурою.

Електрик КІП Ми шукаємо компетентного спеціаліста у сфері електроніки, електрики та автоматики. Менеджер із збуту (регіональний) Ми відкриваємо конкурс на посаду - регіональний менеджер з продажу (Дніпропетровська, Запорізька, Донецька області). Місце роботи: м Харків, пр-т Московський 135 А. Мета посади - забезпечити максимальні продажі на ввіреній території.
Технолог Інноваційного Центру (хлібобулочний напрямок) Компанія зміцнює свою команду професіоналів та запрошує на роботу технолога інноваційного центру (кондитерський та хлібобулочний напрямок). Технолог – розробник (кондитерський напрямок) У зв'язку із розширенням і зростанням нашої компанії - запрошуємо до нашого дружнього колективу технолога - розробника (кондитерський напрямок).
Технічний директор У зв'язку із розвитком виробництва запрошуємо в команду технічного директора.

Ми завжди в пошуках нових талантів!

Якщо Ви прийняли рішення приєднатися до нашої команди, пропонуємо ознайомитися з системою та процесом відбору кандидатів на вакансії. Звертаємо Вашу увагу, що, залежно від рівня позиції, кількість і порядок співбесід, а також інтервал між ними можуть змінюватися. Направляючи резюме на розгляд, будьте готові до кількох етапів відбору:

Первинне телефонне інтерв'ю
Первинне телефонне інтерв'ю
Співбесіда з HR-менеджером
Співбесіда з HR-менеджером
Зустріч з лінійним керівником
Зустріч з лінійним керівником
Співбесіда з директором
Співбесіда з директором
Підписатися на розсилку новин:
  • captcha