Про компаніюТорговий дім «Золота миля» надає комплекс товарів і послуг, спрямований на забезпечення та розвиток підприємств харчової промисловості та є найбільшим виробником наповнювачів, сухих сумішей і поліпшувачів для хлібобулочних і кондитерських виробів в Україні. Ми здійснюємо оптові продажі продукції власного виробництва, української та імпортованої сировини та інгредієнтів, а також продаж у роздріб у рамках проекту Pekar&Konditer. Експортний напрям займає значне місце в торгівельній діяльності компанії. Фахівці нашого Інноваційного центру надають комплексну технологічну підтримку клієнтам, зерноочисний комплекс компанії надає послуги з очищення та калібрування сировини, а власний логістичний комплекс дозволяє нам оптимізувати терміни доставки товарів. Підприємство є дійсним членом АсМАП, а на нашій території діє зона митного контролю.

 

міссія, стратегія та цінності

У людини є три природних джерела енергії - ЇЖА, СОН і ЛЮБОВ. Наша місія - дарувати Вам смачне задоволення, наповнюючи життя первісною енергією Природи. Стратегія Торгового дому «Золота миля» сформована на використанні чотирьох ключових активів: широкій присутності на ринку України і за її межами; унікальному портфелі пропозицій, що охоплює всі сировинні групи; лояльності до наших партнерів і професіоналізмі співробітників.

Орієнтація на клієнта

Ми знаємо потреби клієнта і знаходимо для нього найкращі рішення

Орієнтація на результат

Наша мета - якісна робота, ефективне використання ресурсів, висока прибутковість

Амбіційність

Ми постійно розвиваємося, кожен із нас - лідер, який реалізує цінності компанії

Командний підхід

Ми - різні, але прагнемо до спільної мети та розділяємо відповідальність за загальний результат

Надійність

Ми - відкриті, лояльні і завжди виконуємо свої зобов'язання

Соціальна відповідальність

Ми дбаємо про навколишнє середовище, цінуємо традиції та розвиваємо духовність

історія

У різні роки нашим підприємством керувало багато видатних людей: дворяни, меценати, купці, почесні громадяни Харкова і мер міста, декабристи і талановиті інженери. Почесно мати таких попередників. І не зважаючи на низку змін, наше підприємство завжди могло пишатися якістю своєї продукції, про що свідчать золоті медалі та інші нагороди міжнародних виставок.
Це сформувало девіз нашої компанії: "Традиції. Розвиток. Гармонія". Адже дотримуючись вікових традицій розвитку виробництва і торгівлі, ми йдемо до гармонії у відносинах з людьми, бізнесом і світом.

1782
1816-1829
1832
1838
1843-1849
1876-1899
1920-1927
1937-1944
2006
2012-2016
2016-2017

shherbininaБіля хутора Заводсько′го (пізніше – слобода Неми′шля) був заснований цегельний завод майорші Щербініної Тетяни Яківни. Розташування підприємства поблизу річки  Немишлі давало можливість використання води, глини і річкового піску у виробництві цегли.

 (На картині – Щербініна Тетяна Яківна).

byrdin-2У 1816 році на площу біля цегляного заводу перевели кінний ярмарок, основним товаром на якій були коні і шерсть. Площу стали називати Кінною (а ринок, розташований поблизу неї, і сьогодні називається Кінним).

У 1822 році Слобода Немишля стала частиною Харкова, що призвело до більш активного розвитку торгівлі вовною на Кінній площі, будівництва складів для привезеної вовни і зростання кількості постоялих дворів в окрузі.

gerb-byrdinyhСтрімкий розвиток регіону зацікавив відставного ротмістра Іллю Тимофійовича Бирдіна, спадкового дворянина, який в 1829 році побудував свій склад вовни на вулиці Старо-Московській (зараз використовується як офіс і склад компанії).

(На картині ліворуч – Ілля Тимофійович Бирдін, на зображенні праворуч – родовий герб Бирдіних).

kuziny

На Кінній площі розпочали проведення найбільших на півдні Російської імперії ярмарків з продажу овечої вовни.

Загальне захоплення виробництвом і продажем вовни було настільки велике, що почесний громадянин Харкова, найбагатший купець міста Кузін Кузьма Микитович придбав своїй дружині Катерині Гнатівні цегельний завод дворянки Щербініної.

(На картині – сім’я Кузіних).

kuzin1

Кузьма Кузін заснував Харківську Акціонерну Компанію з торгівлі вовною – перше акціонерне товариство в Харківській губернії, використовуючи територію і приміщення заводу своєї дружини.

Статут компанії затверджений 8 березня 1838 року, а 22 травня обрані члени для завідування справами, які розпочали продаж акцій. Першими директорами обрані князі Голіцин, Римський-Корсаков і Кузін.

dram-teatrСамого ж Кузіна можна вважати засновником справжніх купецьких традицій Харкова. Він встиг побувати Харківським міським головою і був єдиним, хто відмовився від посади за власним бажанням. Кузін побудував у місті 44 будівлі, серед яких були церква, заводи, але головним його подарунком місту стало будівництво в 1841 році першого драматичного театру (сьогодні – Харківський Державний Академічний Драматичний театр імені Т.Г. Шевченка).

(На малюнку зліва – Кузьма Микитович Кузін, на фото праворуч – Драматичний театр).

43Директорами обрані Ларіонов, Лачинов і Кузін.

У цей період Харківська Акціонерна Компанія з торгівлі вовною стала провідним підприємством Імперії в своїй галузі. Отримано дозвіл уряду приймати акції Компанії в заставу за зобов’язаннями з казною.

Сам цесаревич Олександр Миколайович став її почесним Покровителем, а Царський монетний двір на замовлення Компанії випускав медаль “Кондратіївська премія”, якою нагороджувалися кращі торгові партнери.
4

(На картині ліворуч – цесаревич Олександр Миколайович, праворуч – князь Петро Лачінов, на фото – медаль «Кондратіївська премія»).

kavalskayaУ 1876 році купець і пивовар Ольховський Олексій Петрович викупив земельну ділянку і складські будівлі у Бирдіна Михайла Ілліча, побудував тут двоповерховий корпус пиво-медоварного заводу, казарму для працівників, контору, котельню та солодовню. Він почав варити пиво, яке завоювало безліч медалей на міжнародних виставках.

ОльховскийУ 1878 році Єлизавета Ковальська заснувала таємний революційний гурток, учасник якого, молодий слюсар Петро Антонов, у 1879 році провів перший на заводі страйк проти дванадцятигодинного робочого дня і діючих умов праці.

В кінці XIX століття продаж вовни на Троїцькому ярмарку майже припинився, тому нерухомість та інші активи Харківської Акціонерної Компанії з торгівлі вовною придбав завод Ольховського. У цей період на заводі також виготовлювались гармати, а в робочих казармах були розміщені піхотні частини армії.

(На картині ліворуч – Єлизавета Миколаївна Ковальська, на картині праворуч -Ольховський Олексій Петрович).

1917-31920Революції та війни призвели в 1920 році до націоналізації радянською державою заводу спадкоємців Ольховського. У 1922 році тут почали виробляти пресовані хлібопекарські дріжджі. У 1926-1927 роках «Держпивзавод» реконструюється в «Спирто-оцтовий завод Держпивтреста «Українська Нова Баварія», а потім повністю перепрофільовано в дріжджовий.

1944

У 1937 завод «Українська Нова Баварія» реконструйований під випуск оцту і перейменований в оцтовий завод.

25 серпня 1943 року Сталінським райкомом Компартії уповноваженим керувати оцтовим заводом призначений Яковенко, а всім робітникам і службовцям заводу «запропоновано» перереєструватися у секретаря заводу для продовження роботи.

12 травня 1944 року народний комісар харчової промисловості УРСР Ємельяненко підписав розпорядження № 106 про проектно-кошторисні роботи Укрпищепромпроекта з будівництва дріжджового виробництва на оцтовому заводі.

У лютому 1952 року налагоджено товарне виробництво пресованих хлібопекарських дріжджів.

8

30-07-2013-00730-07-2013-0141

Бандурка Олександр Олександрович створив Торговий дім «Золота миля», для чого задіяв частину працівників дріжджового заводу і використав будівлі колишнього оцтового заводу.

25 вересня 2006 року відбулася офіційна реєстрація підприємства.

(На фото праворуч – символ і талісман нашого піприємства, Сажотрус. Існує повір’я: зустрінеш на шляху сажотруса – незабаром пощастить).

 

Лого-ИЦ-с-GMTH-2

Компанія “Золота миля” розширює портфель товарів і послуг, спрямованих на забезпечення та розвиток підприємств харчової промисловості:

Пекарь

2012 – запущено лінію з розливу соняшникової олії,
2013 – відкрито цех виробництва макового наповнювача,
2014 – почав повномасштабну роботу Інноваційний центр компанії,
2015 – запущено виробництво фруктового наповнювача,
2015 – стартував проект з розвитку роздрібної торгівлі “Пекар-Кондитер”,
2016 – запущено в роботу комплекс очищення і переробки продукції.

          proizvodstvo-zolotaya-milya     zolotaya-milya-sklad     gm-4-proizvod3

БАННЕР ИТОГ111

25 вересня 2016 року наша компанія відсвяткувала десятиріччя.
За цей час ми, твердо і впевнено, пройшли першу золоту милю на шляху до великої мети.

Subscribe to newsletter:
  • captcha